25 хворих коронавірусом перебувають у важкому стані, – Світлана Федорова

У Миколаївській обласній інфекційній лікарні на сьогодні перебувають 33 хворих коронавірусним захворюванням COVID-19, стан більшої частини пацієнтів оцінюється як важкий і вкрай важкий.

Про це у своєму Facebook розповіла головний лікар лікарні Світлана Федорова сьогодні, 26 липня.

https://www.facebook.com/100000095792295/videos/3622028997810258/

За даними Миколаївського обласного штабу з ліквідації наслідків НС, станом на ранок 26 липня підтверджено 122 випадків коронавіруса, з яких 8 – за останню добу.

На сьогодні у нас перебувають 32 людини (прим.ред. – пізніше Світлана Федорова уточнила, що пацієнтів 33), усі з підтвердженою коронавірусною інфекцією. На жаль, тільки сім з цих пацієнтів, ми оцінюємо їх стан як середньої тяжкості і стабільний, решта всі важкі і украй важкі. До апарату ШВЛ підключені дві людини, у реанімації 6 чоловік, ще двоє, на жаль, готуються до підключення до апарату, але ми сподіваємося, що цього не станеться, – сказала головний лікар Миколаївської обласної інфекційної лікарні.

Дивіться також: Спалах COVID – 19 у Рибаківці: офіційно підтверджено діагноз у 15 осіб

При цьому, Світлана Федорова зазначила, що жителі Миколаєва нехтують правилами індивідуального захисту і не надягають маски в людних місцях, зокрема і громадському транспорті.

Я хочу звернутися до жителів міста. Зараз 80% знаходяться на стаціонарі – це міські жителі, які надійшли за останні кілька днів. Тому, я вас дуже прошу, бережіть себе, бережіть своїх близьких. Я була у маршрутці, я була єдина в масці. Ніхто не одягає маски, ніхто не користується засобами захисту, заходять в магазини без масок. Ви можете вірити в COVID або не вірити, ви можете думати, що він є або його немає, але кількість хворих у нас з кожним днем ​​збільшується, – сказала Світлана Федорова.

Нагадаємо, Світлану Федорову офіційно призначили головним лікарем Миколаївської обласної інфекційної лікарні.

Як відомо, Світлана Федорова впевнена, що українська медицина витримає другу хвилю коронавірусу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram