Як працюватимуть сервіс-центри?

Територіальні сервісні центри МВС в перші дні карантину працювали в звичайному режимі. У приміщеннях були запроваджені обмежувальні заходи, аби уникнути поширення коронавірусу. Як сервіс-центри працюватимуть далі?

Поширення епідемії коронавірусної інфекції внесло свої корективи в роботу сервісних центрів МВС.  Аби мінімізувати можливе поширення інфекції у приміщеннях ввели обмеження на відвідування громадян.

У перші дні карантину в приміщенні дозволяли перебувати не більше 10-ти особам, які отримували послуги, а інші у цей час очікували запрошення за його межами. Для відвідувачів центру запасли антисептики для рук. Фахівці працювали в захисних масках.

Дивіться також: З 17-го березня повинні закрити всі заклади загального користування

А от довідку про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень можна замовити і отримати дистанційно.

Іспити із підготовки\перепідготовки водіїв транспортних засобів також скасували. За словами начальника центру на те є всі причини.

Коли ми готували сюжет до ефіру, стало відомо, що до сервіс-центрів надійшло нове розпорядження. Щоб убезпечити громадян від зараження інфекцією на час карантину спеціалісти працюватимуть лише віддалено.

Нагадаємо, посилаючись на висновки Всесвітньої організації охорони здоров’я, Миколаївський міський голова на телеканалі «МАРТ» у програмі «Діалог» розповів, є висока імовірність, що на коронавірус перехворіють усі, в тій або іншій формі.

Поширити:

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31