У Миколаєві відбувся Всеукраїнський форум для підприємців «4BusinessForum»

2020 став для підприємців роком викликів та непередбачуваних змін. У якому напрямку рухатися і що робити з бізнесом зараз? У вівторок, 15 грудня, на Всеукраїнському форумі рішень та можливостей «4BusinessForum» підприємці разом із провідними експертами шукали відповіді на актуальні питання.

Про це повідомляє кореспондентка телеканалу «МАРТ».

Пандемія, локдаун та коронакриза – три основні проблеми, з якими цьогоріч довелося зіткнутись кожній українській компанії. Центр інформаційної підтримки бізнесу спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку вирішили довести підприємцям, за усіма перешкодами насправді ховаються гарні перспективи.

Сьогодні говорили про можливості та інструменти, за допомогою яких українські компанії можуть максимально мінімізувати втрати і навіть вийти на новий рівень розвитку, – зазначає засновник Центру інформаційної підтримки в Миколаєві Артем Ващиленко.

Всеукраїнський форум «4BusinessForum» зібрав кращих експертів, серед яких професори Києво-Могилянської Бізнес-Школи, спеціалісти з франчайзингу та маркетологи. Теми дискусій різноманітні: від прагматичного антикризового менеджменту до питань комунікації та побудови бренду. Організатори кажуть, зберегти власну справу найкраще допомагає підприємницька жилка та віра в компанію.

Дивіться також: У Миколаєві стартував триденний регіональний марафон «Aquafarming-2020»

Ті компанії, які оперативно почали реагувати на виклики, проводити внутрішні трансформації, оптимізовувати системи управління, фокусуватися на нових каналах комунікації з клієнтами та знаходити незвичні способи просування власного продукту, і зараз добре тримаються на плаву, – додає Артем Ващуленко.

Окремий блок на конференції присвятили вивченню фінансових та нефінансових інструментів ведення бізнесу. Нашому місту теж є чим похизуватися – цього року вдало реалізували негрошову ініціативу «Зроблено в Миколаєві». Вона покликана підтримати місцевих виробників під час коронакризи.

Спеціально для учасників конференції підготували й підбірку актуальних можливостей – освітні курси, кредитні програми та платформи для виходу на міжнародний ринок. Також на заході представили новий проєкт «Швидка бізнес-допомога». Тепер будь-який підприємець може отримати безкоштовну консультацію щодо ведення власної справи від кращих маркетологів, менеджерів, комунікаційників, управлінців тощо.

Раніше повідомлялося, близько 48% іноземних інвесторів вважають, що інвестиційна привабливість України знижується.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram