Пиво. Фото: pixabay.com

Вживання пива покращить стан зубів та ясен

Лікарі Лондонського університету з’ясували, чи корисно для здоров’я пиво. З’ясували вчені і норму цього алкогольного напою, яку не можна перевищувати.

Виявилося, що в тиждень достатньо випивати 3-4 порції пива – це 0,7 літрів на сім днів. Так, людина може майже на третину поліпшити деякі показники свого здоров’я, повідомляє FaceNews.ua.

Пиво позитивно діє на суглоби та імунітет. Завдяки мінералам і вітамінам, які містяться в якісному пиві, можна запобігти розвитку ревматоїдного артриту.

Читайте також: Вживання лосося позбавить від стресового стану

Також даний алкогольний напій допомагає зберегти здоров’я зубів і ясен. За рахунок антибактеріальних властивостей в порожнині рота вбиваються різні шкідливі мікроорганізми. Саме тому у людей, які люблять пиво, рідко буває парадонтоз. Безумовно, потрібно також ретельно стежити за гігієною, чистити зуби не менше 2 разів на день.

Пиво також покращує кровообіг, що добре впливає на зір. За даними дослідження, ризик розвитку катаракти знижується майже на 40%. Цьому сприяють також антиоксиданти. Даний алкогольний напій виводить токсини з організму, а також допомагає знизити ризик утворення каменів в нирках.

Раніше повідомлялось, що оптимальна добова доза пива – 300 мілілітрів, тобто невеликий келих. Більше – вже на свій страх і ризик.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram