Виконком погодив повернення фінансової підтримки для МФК і МБК «Миколаїв»

Виконком погодив повернення фінансової підтримки для МФК і МБК «Миколаїв». Продовжити виділяти кошти для спортивних організацій міста просили самі представники клубів.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради у середу, 12 січня, збирався у новому році вперше. На порядку денному – 61 питання, серед яких і пункт «Про внесення змін до міської програми «Фізична культура і спорт на 2022-2025 роки». Окремо зупинилися на фінансуванні ряду спортивних організацій. За словами начальниці управління у справах фізичної культури і спорту Ірини Бондаренко, під час підготовки проєкту рішення врахували відповідні звернення до влади.

Нами внесені зміни до напрямку діяльності 2.1 та 6.2 щодо фінансування Миколаївського міського фізкультурно-оздоровчого клубу для людей з інвалідністю «Вікторія», МФК і МБК «Миколаїв». Прошу вас підтримати це рішення, – звернулася до членів виконкому Ірина Бондаренко.

Раніше у програмі було вказано, що бюджетну підтримку Миколаївського футбольного і Миколаївського баскетбольного клубів «Миколаїв» та міського фізкультурно-оздоровчого клубу для людей з інвалідністю «Вікторія» зняли. На цьому наполягав антикорупційний комітет. Однак тепер на прохання представників цих спортивних організацій фінансування цілком можуть повернути.

Згідно з програмою до 2025 року 1 мільйон 92 тисячі гривень треба на організацію та проведення регіональних змагань серед людей з інвалідністю. Ще 36,6 мільйонів гривень потребує клуб «Вікторія». Кошти підуть на заробітні плати працівникам, оплату комунальних послуг і необхідних предметів, матеріалів та інвентарю для занять спортом.

Футбольному клубу треба дати 223 мільйони 451 тисячу 400 гривень, а баскетбольному дещо менше – 78,3 мільйони гривень. Такі цифри члени виконкому підтримали.

Тепер питання фінансування спортивних організацій Миколаєва мають розглянути на найближчому засіданні сесії міськради.

Нагадаємо, у спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву «Миколаїв» призначили нового директора.

Раніше повідомлялося, у грудня в Миколаєві відбувся всеукраїнський турнір з бейсболу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram