У Миколаєві відбувся всеукраїнський турнір з бейсболу

У Миколаєві до дня Святого Миколая відбувся всеукраїнський турнір з бейсболу в закритих приміщеннях. 

Про це повідомляє Управління у справах фізичної культури і спорту ММР.

Змагання проходили у неділю, 19 грудня на майданчику КДЮСШ «Олімп». Господарями турніру стала команда «Десант» – спортсмени КДЮСШ «Атлант». Загалом у змаганнях взяло участь вісім команд.

Нагадаємо, 15 грудня почався турнір, він триватиме до кінця квітня 2022 року. Організували масштабний захід Федерація шахів у Миколаївській області, управління освіти міськради та київський шаховий клуб “Гамбіт”.