Фото: Управління у справах фізичної культури та спорту

У спортшколі «Миколаїв» призначено нового директора

У спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву «Миколаїв» призначено нового директора. Ним став Геннадій Свердлов.

Про це повідомляє управління у справах фізичної культури та спорту Миколаївської міської ради.

З 2008 року Геннадій Свердлов працює у школі на посаді тренера, має тренерську категорію «С». За цей час випустив команди 1994 та 2000 років народження. В даний час тренує дітей 2006 та 2011 років народження.

Вихованці Геннадія Свердлова неодноразово ставали переможцями та призерами національної першості, переможцями чемпіонату Миколаївської області та першості Миколаєва, а також всеукраїнських та міжнародних турнірів з футболу.

Крім того, його вихованців регулярно запрошують на перегляд до клубів. Вони є гравцями таких провідних українських команд, як ФК «Шахтар» (Донецьк), ФК «Динамо» (Київ), ФК «Дніпро» (Дніпро), ФК «Кремень» (Кременчук).

Найголовніше завдання — вивести школу на вищий та якісніший рівень. Для цього ми маємо все: і фінансування, і підтримку, без цього було б важко щось змінювати, адже тільки спільними зусиллями можна досягти результатів. Тренерську діяльність я теж не залишу, продовжу тренувати — посада цього не забороняє, – прокоментував своє призначення Геннадій Свердлов.

Нагадаємо, у Паневежисі (прим. — Литва) на міжнародному юнацькому турнірі «Panevėžys-2021» представники Миколаївської області вибороли чотири нагороди.

Як відомо, Кабінет Міністрів України передав спортивний комплекс, що розташований у парку Перемоги, у власність громади Миколаєва.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram