Троє борців із Миколаївської області перемогли на міжнародному турнірі у Литві

У Паневежисі (прим. — Литва) на міжнародному юнацькому турнірі «Panevėžys-2021» представники Миколаївської області вибороли чотири нагороди.

Про це пише газета «Миколаївські новини».

Владислав Величко (вага до 38 кілограмів), Денис Моргун (до 41 кілограмів) та Євген Богдан (до 62 кілограмів) зійшли на найвищу сходинку п’єдесталу пошани, Олексій Чемшита (до 44 кілограмів) – другу.

Харків прийняв у себе всеукраїнський турнір серед молодших юнаків «Кубок Зими-2021», у якому на татамі виходило 170 борців. Олександра Пластунова (до 32 кілограм) виборола срібну, Максим Кісенко (до 29 кілограмів) – бронзову медалі. А у Києві всеукраїнський фестиваль спортивної боротьби зібрав понад 900 учасників. Ілля Савченко (до 59 кілограмів) зайняв перше, Денис Моргун (до 42 кілограмів), Денис Середин – другі, Владислав Величко (до 38 кілограмів) – третє місця.

Нагадаємо, 11-12 грудня минулого року відбулись всеукраїнські змагання зі змішаних єдиноборств ММА та кікбоксингу WAKO. Призерами змагань стали миколаївські спортсмени – вихованці ДЮСШ №2. На Кубку України зі змішаних єдиноборств ММА у Запоріжжі друге місце посів Ярослав Лівандовський (тренер Андрій Мавродієв). На змаганнях з кікбоксингу WAKO “Wizard Open” у столиці золоту медаль виборов Данило Лагерний (тренер Максим Фатич), а срібну –  Раланд Хурцілава (Роман Чхеідзе).