Фото: Олександр Сєнкевич / Facebook

Спорткомплекс у парку Перемоги передали у власність Миколаєва

Кабінет Міністрів України передав спортивний комплекс, що розташований у парку Перемоги, у власність громади Миколаєва.

Розпорядження «Про передачу об’єкта незавершеного будівництва у власність Миколаївської міської територіальної громади» було ухвалено на черговому засіданні уряду сьогодні, 23 грудня, повідомляється на сайті міськради.

Досі спорткомплекс, ступінь готовності якого становить 96%, перебував у державній власності у сфері управління Міністерства освіти і науки України.

Як йдеться в пояснювальній записці до проєкту розпорядження КМУ, Міністерство освіти об’єкт не використовує, не виконує роботи з завершення будівництва та введення його в експлуатацію. При цьому Миколаївська міська рада потребує приміщень для розміщення закладів фізичної культури та спорту.

З метою ефективного використання державного майна та створення належних умов для розвитку дитячо-юнацького спорту в Миколаєві, доцільною є передача об’єкту у власність Миколаївської міської територіальної громади, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва заявила, що для реконструкції парку «Перемога» планують залучити 10 мільйонів гривень. Це кошти меценатів, які погодились профінансувати масштабний проєкт на засадах приватно-державного партнерства. Кошти на розвиток парку в місто залучив народний депутат і голова фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Давид Арахамія.

Також повідомлялося, голова фракції «Слуга народу» у Миколаївській міській раді Тетяна Домбровська розповіла про ідею створення інклюзивного пляжу для людей з інвалідністю на території парку Перемоги у Миколаєві.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram