Виконком міської ради не погодив розміщення у Миколаєві низки тимчасових споруд

У Миколаєві в середу 24 червня під час засідання виконавчого комітету його члени не підтримали продовження оренди декількох тимчасових споруд.

Також члени виконкому не погодили розміщення пересувних споруд для ТОВ «Парм Інвест» на вул. Крилова, 44а, на вул. Архітектора Старова, 8а, на вул. Колодязна, 35а та на пр. Героїв України, 13в. Представники фірми «Парм Інвест» раніше намагалися змонтувати в Миколаєві незаконну будівлю – пункт із розливу води.

Також члени виконкому відмовили у встановленні літнього майданчика для пивоварні “ШО“. Мотивували це тим, що власник не взяв до уваги зауваження, які йому висунули на минулому засіданні. Переробити і від’єднати від будівлі.

За словами міського голови власник закладу не може розпочати демонтаж у зв’язку з відсутністю дозволу на проведення робіт. А член виконкому Михайло Беседін нагадав про вимоги до пересувних споруд:

Це повинна бути пересувна споруда, яку зранку поставили, а ввечері – прибрали

У результаті  цей проєкт рішення зняли з розгляду.

Нагадаємо, що «Миколаївоблтеплоенерго» візьме в кредит 25 мільйонів гривень

Як раніше повідомлялось, Кабінет міністрів України дозволив з 15 червня відкрити пункти пропуску і контролю в аеропортах з метою обслуговування рейсів міжнародного повітряного сполучення.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram