Вшанування пам’яті Революції гідності є пріоритетним завданням, – Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що належне вшанування пам’яті про трагічні події 2013-2014 років є пріоритетним завданням, і воно реалізуватиметься у низці подальших стратегічних кроків.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє прес-служба глави держави.

«Сьогодні, у День пам’яті Героїв Небесної Сотні, особливо важливо отримати звістку про завершення довготривалих перемовин щодо початку створення Музею Революції гідності. Україна має належним чином вшановувати пам’ять трагічних подій 2013-2014 років. У пам’ять про загиблих та на знак вдячності героям Майдану. Це пріоритетне завдання для країни, втілення якого буде реалізовано у низці подальших стратегічних кроків», – наголосив Президент.

Він додав, що в Україні цьогоріч розпочнуться проєктувально-будівельні роботи зі створення Музею Революції гідності.

Дивіться також: У Миколаєві вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Нагадаємо, що День Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого відповідно до Указу Президента України від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Переваги та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Також учасник Революції Гідності з Миколаєва Олег Гілякін в ефірі програми «Діалог» сказав, що національно-протестні акції у листопаді 2013-лютому 2014 років виконали свою головну роль перед суспільством і захистили європейське майбутнє України.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram