Євромайдан змінив Україну, — Олег Гілякін

Учасник Революції Гідності з Миколаєва Олег Гілякін вважає, що національно-протестні акції у листопаді 2013-лютому 2014 років виконали свою головну роль перед суспільством і захистили європейське майбутнє України.

Про це він розповів у програмі «Діалог» під час ефіру на телеканалі «МАРТ».

За його словами після того, як силовики 30 листопада 2013 року насильницьким методом розігнали мирну демонстрації, то не стримався і прийняв рішення їхати до Києва, щоб відстоювати інтереси українського народу.

Я був налаштований рішуче і їхав туди свідомо боротися проти злочинного режиму Януковича, – сказав Олег Гілякін.

Активіст зазначив, що загалом провів на Майдані Незалежності у Києві більше трьох місяців і займав посаду старшого сотника нічної охорони польового штабу «Народного руху України».

Щотижня нас лякали, що буде зачистка Майдану. Я жодної ночі за час Революції Гідності не спав, бо щоночі проводив розвідку і спостерігав за переміщенням внутрішніх військ та тітушек, а відпочивав інколи в день, – розповів учасник Євромайдану.

Згадуючи пік загострення протистоянь у центрі Києва, зокрема у ніч з 18 на 19 лютого, за словами Олега Гілякіна, силовики з «Беркуту» намагались зімкнути у кільце активістів, майданівці були змушені відбиватися використовуючи все що було під рукою: від метання бруківки до пляшок із лейкозаймистою рідиною.

Нагадаємо, 18 лютого, у центрі Києва відбулися заходи на вшанування пам‘яті героїв Небесної Сотні.

Як відомо, у п’ятницю, 19 лютого, Україна відзначає День Державного Герба. У 1992 році Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий герб України, вважаючи його головним елементом великого Державного Герба України.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram