Вперше мешканець приватного будинку у Миколаєві отримав компенсацію за «Теплий кредит»

У Миколаєві вперше компенсацію за «Теплий кредит» отримав мешканець приватного будинку. Чоловік встановив сонячні батареї для власних потреб і отримав часткове відшкодування вартості обладнання з міського бюджету.

Про це стало відомо в ході засідання комісії з розгляду питань відшкодування відсоткових ставок на впровадження заходів з енергозбереження.

Миколаївські ОСББ отримали компенсації за «теплими кредитами». Ідеться про суму мільйон триста тисяч гривень, передбачені на ці цілі на вересень. Така ж сума запланована щомісяця до кінця поточного року. Рішення про відшкодування кредитних коштів ухвалили члени спеціальної комісії.

Читайте також: Миколаївські ОСББ отримали компенсації за «Теплими кредитами»

Серед ОСББ, що отримали відшкодування за «Теплими кредитами» ОСББ «Колос». Завдяки програмі «Теплий Миколаїв» за 5 років будинки в цьому ОСББ вдалось відремонтувати й мордернізувати від крівлі до підвалу.

Окрім ОСББ вперше за програмою «Теплий Миколаїв» компенсацію отримав мешканець міста – власник приватного будинку. Дмитро Колосовський обладнав свою оселю сонячними панелями, подав заявку на відшкодування і отримав 9%-ву компенсацію від витраченої суми.

Нагадаємо, у Миколаєві є ОСББ, що протягом чотирьох років запровадило 8 проєктів за програмою «теплих кредитів». Це свого роду рекорд для міста. Будинок – один з небагатьох, в якому повністю замінили всі вікна.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram