Волонтери передали на баланс Миколаївської ОВА рефрижератор для перевезення гуманітарної допомоги

Волонтери передали на баланс обласної військової адміністрації рефрижератор для зберігання та перевезення гуманітарки у нещодавно деокуповані населені пункти.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Великий та надійний рефрижератор для розвезення гуманітарної допомоги на звільнені території зупиняється на Соборній площі. Саме тут волонтери миколаївського «Ротарі Клубу» передають причеп на баланс обласної військової адміністрації. Його допомогли придбати закордонні донори та небайдужі громадяни європейських країн.

Для нашої команди це вже тринадцятий великий транспортний засіб, який ми передали для Миколаївщини. Ми продовжуємо цю роботу, тому дякую нашим міжнародним партнерам, дякую «Rotary International» і нашому українському дістрікту за можливість інвестувати кошти в перемогу України, — сказав паст-президент «Ротарі Клуб Миколаїв» Артем Ващиленко.

Рефрижератор вже завантажили гуманітарною допомогою. Невдовзі автомобілі вирушать у деокуповані Збройними силами населені пункти області.

Зараз багато деокупованих територій, куди нам треба поставляти гуманітарну допомогу. Тому цей рефрижератор дуже стане в пригоді. Наприклад, у Снігурівці в людей нічого немає, росіяни все розтрощили та вкрали. Також допомагаємо Херсонщині, там теж нічого не лишилося, — розповів заступник голови Миколаївської ОВА Микола Марінов.

На пошуки причепу знадобилося майже два місяці, знайшли його у Польщі. В адміністрації кажуть, така допомога є дуже важливою, адже населення деокупованих міст та сіл потребує і продуктів харчування, і теплих речей.

Нині волонтери виконують вже нове завдання — шукають автівку швидкої допомоги для лікарні Херсона. За свою активність сьогодні отримали подяку від Національної гвардії України.

Нагадаємо, Миколаївелектротранс відкрив власний Пункт Незламності.

Раніше повідомлялось, Миколаївводоканал отримав унікальну високотехнологічну каналопромивну машину від громади Німеччини.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram