Миколаївводоканал отримав унікальну високотехнологічну каналопромивну машину від громади Німеччини

Миколаїв отримав унікальну високотехнологічну каналопромивну машину. Її працівники комунального підприємства «Миколаївводоканал» використовуватиме для ефективного та швидкого очищення міських каналізаційних мереж від мулу та сміття.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Такої техніки в Миколаєві ще не було. Відтепер миколаївські комунальники будуть користуватися новою каналопромивною машиною. На автомобілі встановлене спеціальне обладнання, яке працює за принципом вакууму та не потребує додаткової води. Ще воно безпечне та гігієнічне, бо повністю виключає контакт людини із забрудненням.

Цінність машини в обладнанні, яке на ній встановлено. На монометрі зазначено 400 атмосфер, такий тиск не можуть дати навіть стаціонарні компресори. Ми зможемо опрацьовувати найбільш засмічені колектори, чистити їх, вирізати коріння, щоб не було закорковування, поривів, коли нечистоти виливаються на проїжджу частину і тротуари, — розповів генеральний директор КП «Миколаївводоканал» Борис Дуденко.

Машина може працювати й за низької температури. Зараз така техніка є особливо цінною для міста, адже у Миколаєві й досі є проблема з водопостачанням. Ба більше, через солону воду постійно руйнуються мережі. Отримати цю машину допоміг уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь. Її передала громада Німеччини.

Сьогодні я захищаю інтереси кожного громадянина, у такий спосіб ми наближаємо перемогу. Думаю, слідом за цією технікою будуть надходити й інші такої технічної гуманітарної допомоги для всіх наших комунальних підприємств, лікарень, закладів освіти. Миколаїв оживає і слава Богу, що рука підтримки наших європейських друзів щира і щедра, — зазначив Тарас Кремінь.

За дев’ять місяців повномасштабної війни Європа неодноразово підтримувала Миколаїв. Так, Німеччина вже передавала комунальну техніку, медичне обладнання та інструменти.

Миколаїв і до війни потребував нормальної, класної, сучасної техніки. Під час повномасштабного російського вторгнення ця проблема стала ще більшою. Частина техніка була знищена внаслідок бомбардувань міста, ще частину ми віддали Збройним силам. Хочу подякувати Тарасу Креміню, який проініціював цю ідею і довів її до кінця. Також вдячний народу Німеччини за те, що за їх допомоги така техніка з’явилася в нашому Миколаєві, — сказав міський голова Олександр Сєнкевич.

Міська влада та комунальні служби переконані, з такою підтримкою Миколаїв буде не лише швидко відновлюватися, а й розвиватися навіть попри велику війну.

Нагадаємо, іноземні партнери передали міській лікарні №1 два новенькі автомобілі швидкої допомоги.

Раніше повідомлялося, у миколаївських лікарнях з початку великої війни облаштували 14 систем очищення води.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram