Віталій Кім представив своїх заступників та стратегію роботи

Агропромисловість, інфраструктура, туризм, соціальна сфера та культура – такі основні напрями окреслив для себе та своєї команди голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім.

Про це повідомляє кореспондент ТРК «МАРТ».

Почути плани й обіцянки команди та проконтролювати їхнє втілення – із таким закликом до журналістів розпочав свій виступ Віталій Кім. І представив свою команду – п’ятьох заступників. Кожен із них підготував про себе неформальну відеопрезентацію та окреслив стратегію дій.

Розпочав – перший заступник голови ОДА Георгій Решетілов. Серед його повноважень – розвиток агропромисловості та покращення екології, а першими кроками є моніторинг атмосферного повітря та розчищення малих річок.

Також у планах – розробка регіональної програми поводження з відходами, встановлення меж заповідних територій та їх розширення, а також організація масштабного агрофоруму, — озвучив Георгій Решетілов під час презентації свого напрямку роботи.

Розвитком інфраструктури, будівництвом та сферою ЖКГ займатиметься Ігор Кузьмін. Серед завдань – досягти того, щоб комунальні підприємства області не були дотаційними.

Серед інших завдань – покращити доступ населення до якісної питної води, забезпечення зовнішнього освітлення населених пунктів та ремонт доріг.

Туризм в області розвиватиме Микола Марінов. Для цього мають створити управління курортів і туризму. І сконцентруватись на розвитку окремих регіонів

Перший регіон — це північ області, зокрема Первомайський район, Мигія, Актове, Богданівка, гранітно-степове побужжя, каньйони, Радонове та інші озера. До другого регіону належить узбережжя Чорного моря, а саме курорти: Коблеве, Морське, Лугове, Рибаківка, Очаків, Тилігульський ландшафтний парк, винзаводи Коблево та Радсаду, туристські пам’ятки, — розповів Марінов.

Соціальною та гуманітарною галуззю опікуватиметься Олександр Трайтлі. Серед планів – покращення показників усиновлення дітей-сиріт та придбання їм житла, підтримка ГО, оздоровлення учасників АТО та їхніх сімей, і завершення реформи соціального захисту.

Питаннями культури в області займатиметься Юрій Гранатуров. Свою програму громадськості він обіцяє презентувати пізніше.

Загалом голова Миколаївської ОДА Віталій Кім має амбітні плани та налаштований зі своєю командою підняти Миколаївську область у рейтингах за різними показниками. Також обіцяє бути відкритим для преси та громадськості і звітувати про виконану роботу

У вас не буде необхідності змушувати мене звітувати, бо я з гордістю буду говорити те, що ми робимо, – заявив новопризначений очільник облдержадміністрації.

Нагадаємо, за підсумками 2020 року, найбільш комфортною для ведення бізнесу в Україні стала Житомирська область. Миколаївська область зайняла в рейтингу з 25 областей останнє місце.

Також «МАРТ» повідомляв, середня формальна заробітна плата в Україні збільшилася більш ніж на 2 тисячі гривень грн – з майже 12 тисяч в листопаді до 14 тисяч у грудні.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram