Вірус прийде і до нас, – Олександр Сєнкевич про ймовірний спалах коронавірусу на Миколаївщині

У понеділок, 6 квітня, миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич традиційно вийшов у прямий ефір до миколаївців та розповів з чого почався новий тиждень карантину в Миколаєві.

Нагадаємо, з сьогоднішнього дня, 6 квітня, по всій країні введені більш жорсткі карантинні заходи.

З 8 квітня в громадський транспорт міста будуть пускати за перепустками. Згідно з постановою уряду, пропуск доступний працівникам установ, що забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, управління та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водопостачання, зв’язок і комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку і захисту, об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл.

Олександр Сенкевич повідомив, що міська влада відпрацьовують механізм видачі таких перепусток також людям, які мають гостру необхідність в переміщенні по місту, але не є працівниками перерахованих вище сфер.

Дивіться також: Блогерство, карантин, пластична операція, конкуренція | Ольга Кісельова в “Шо у Сільман?”

Що робити людям, у яких є потреба переміщатися по місту, наприклад, в лікарню, у яких є потреба бути поряд зі своїми батьками або за кимось спостерігати. Ми сьогодні не можемо дати на це відповідь. У нас було апаратна нарада, і ми дали доручення соцслужбам, щоб вони підготували це питання. Якщо є люди, які доглядають за своїми батьками, ми будемо через соцслужб долучитися до видачі такі посвідчення

Міський голова подякував миколаївцям та відмітив, що сьогодні було значно менше людей, гуляючих по місту, менше тих, хто проводив свій час на дитячих майданчиках.

Дивіться також: 1319 осіб хворі на коронавірус в Україні

Сьогодні не має вірусу на Миколаївщині. Це означає лише одне – це тимчасово і природа чи Господь, дали нам більше можливості підготуватись до ймовірного спалаху вірусу. Треба розуміти, що цей вірус прийде і до нас, що цей вірус буде в лікарнях, серед наших людей, які туди потраплять.

Нагадаємо, головний лікар Миколаївського обласного центру інфекційних захворювань (ЦІЗ) Світлана Федорова закликала громадян не займатися самолікуванням і покластися на фахівців в питанні виявлення та лікування коронавірусної інфекції.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram