Жерар Депардьє. Фото: Getty Images

Відомий актор Депардьє отримав повторне звинувачення у згвалтуванні

Поліція Парижа відновила кримінальне впровадження проти актора Жерара Депардьє, відомого за роллю Обелікса у фільмі “Астерікс та Обелікс проти Цезаря”.

Під час попереднього розслідування французька поліція не знайшла доказів щодо провини Депардьє. Проте зараз постраждала скористалась можливістю поновлення справи, повідомляє Le Point.

Справа Депардьє була розпочата у 2018 році. Тоді 71-річного актора звинуватила в насильстві 20-річна колега по цеху, чиє ім’я не називається. За її словами, насильні дії двічі відбулись у паризькому будинку актора.

Сам Депардьє не заперечував, що добре знає акторку, яка звинуватила його у протиправних діях. Проте за словами Жерара, він не застосовував до неї агресії та насильства.

Нагадаємо, що 31 липня, в поїзді «Київ – Маріуполь» невідомий без верхнього одягу увірвався в купе до жінки, яка їхала разом зі своїм неповнолітнім сином, побив її і намагався зґвалтувати. У Києві його затримали правоохоронці.

Вчора стало відомо, що Анастасія Лугова повідомила про намір працівників Укрзалізниці дати хабар для того, щоб справа не дійшла до суду. За словами Лугової, злочинець їхав в поїзді “зайцем”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram