Музикант знаходився у лікарні на кисневому концентраті через те, що було 85% ураження легень.
У неділю, 5 грудня, від коронавірусу помер відомий український композитор і музикант – мультиінструменталіст, учасник гурту “Хорея Козацька” Данило Перцов. Йому було всього 48 років. Про смерть Перцова повідомили у Facebook-групі “Хорея Козацька”, пише УНІАН.
Читайте також: З життя пішов директор СДЮСШОР «Миколаїв» Сергій Бурименко
Данило Перцов народився в Києві в родині відомих художників-графіків. Початкову освіту здобув у Київській спеціалізованій музичній школі імені Лисенка, де факультативно займався композицією в класі Пацукевича.
У 1992 році відбувся творчий дебют композитора на фестивалі “Прем’єри сезону”, де прозвучав твір “Кондукт Бабиного Яру” у виконанні ансамблю “Київська камерата” під керівництвом В.Сіренка.
У 1992-1998 роках навчався в Київській консерваторії. З 2005 року почав грати в гурті “Хорея Козацька” під керівництвом Тараса Компаніченка. Грав, зокрема, на шамлеї, поморті та корнеті.
Читайте також: Помер миколаївський журналіст Олег Криницький
У 2016 році до 30-річчя Чорнобильської трагедії Перцов написав ораторію “Гірка зоря”. Її виконував Національний президентський оркестр.
Нагадаємо, що у червні пішла з життя колишній студентський мер Миколаєва, засновниця і директорка креативного простору YoungHub, блогерка, заступниця голови Ради з питань молодіжної політики при міському голові Вікторія Романенко.




