З життя пішов директор СДЮСШОР «Миколаїв» Сергій Бурименко

18 жовтня, після тривалої боротьби із хворобою, пішов з життя видатний миколаївський футболіст, директор СДЮСШОР з футболу Бурименко Сергій Леонідович.

Про це повідомляє Управління у справах фізичної культури і спорту ММР.

В цей скорботний день Управління у справах фізичної культури та спорту ММР висловлює щирі співчуття родині, близьким, колегам та друзям покійного. Ми будемо пам’ятати Сергія Леонідовича як людину з активною життєвою та громадянською позицією, людину, яка щиро любила своє діло і вболівала за нього усією душею, – йдеться у дописі.

Футболом Сергій Леонідович розпочав займатися в миколаївській ДЮСШ «Суднобудівник». Дебют Буріменка в команді «корабелів» відбувся 10 жовтня 1988 року в матчі з чернігівською «Десною».

У 1989 році тренер Валерій Журавко запросив Сергія в очаківський «Маяк». У 1990 році в складі «Маяка» завоював Кубок Радянського Союзу серед виробничих колективів. На турнірі Сергій був основним гравцем, зіграв, в тому числі й у фінальному матчі з «Металургом» (Алдан).

Читайте також: Помер миколаївський журналіст Олег Криницький

У 1993 році Журавко перейшов у миколаївський «Евіс» і забрав шістьох гравців, в тому числі й Буріменка.

Продовжив кар’єру в кременчуцьких «Нафтохіміку» й «Кремні», комсомольському «Гірнику-Спорт». У 1998 році перейшов до олександрійської «Поліграфтехніки». Пізніше виступав у запорізькому «Торпедо». З 2000 по 2002 роки виступав у чемпіонаті Естонії.

Нагадаємо, 28 серпня на Центральному міському стадіоні пройшов традиційний благодійний «Матч зірок», метою якого був збір коштів на лікування миколаївського футболіста, тренера і директора СДЮШОР «Миколаїв» Сергія Буріменко, який боровся з раком.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram