ФОТО: СБУ

Ватажок “центру спецоперацій МДБ ДНР” заробив мільйони на війні – ЗМІ

Начальник “центру спецоперацій” так званого “міністерства держбезпеки “ДНР” Василь Євдокимов з позивним “Ленін” за роки агресії Росії проти України сколотив цілий статок.

Аудіоперехоплення розмов бойовиків, зроблені українськими розвідниками, і відео відпочинку Євдокимова з сім’єю опублікував Obozrevatel.

Відзначається, що Євдокимов є “творцем” концтабору в Донецьку під назвою “Ізоляція”, а також одним з організаторів вбивств полковника контррозвідки СБУ Олександра Хараберюша і полковника ГУР МОУ Максима Шаповала. Він володіє нерухомістю і підприємствами в РФ, а відпочивати воліє в найдорожчих готелях тимчасово окупованого Криму.

За даними українських розвідників, з 2014 по 2020 року Євдокимов займався мародерством, привласненням особистих речей, цінностей і автотранспорту у викрадених з метою викупу, заарештованих і вбитих жителів Донецької області. Також він збагатився в пр

Читайте також: СБУ повідомила про затримання агентів ФСБ у Миколаївській і Одеський областях

Євдокимов володіє наступними фінансовими активами:

  • 3-кімнатна квартира в “новобудові” в Москві, куплена у 2015 році за 15 мільйонів рублів без обробки.
  • Три однокімнатні квартири в Москві, куплені у 2016 році, які здаються в оренду і приносять дохід “Леніну” в розмірі 100 тисяч рублів щомісяця.
  • Три однокімнатні квартири в Москві, куплені у 2018 році на стадії будівництва, з метою їх подальшого використання в орендному бізнесі Євдокимова.
  • Земельна ділянка в Москві, куплена і оформлена у 2019 році за 15 мільйонів рублів.
  • Куплена у 2017 році земельна ділянка у 20 соток в селі Верх-Бійськ Турочакського району Алтайського краю, з побудованим в подальшому на ньому комплексом (двоповерховий будинок, двоповерхова лазня, гараж з мансардою, альтанка) і підсумковою вартістю об’єкта близько 10 мільйонів рублів.
  • Завод в Скопині Рязанської області з виробництва поліпропіленової гранули (“Ленін” володіє ½ частиною з інвестицією в 1 млн доларів).
  • Золото (в злитках і прикрасах) загальною вагою близько 30 кілограмів – вивезено в РФ.
  • Близько 50 одиниць колекційних мисливських рушниць VIP-сегмента, колекція картин (у кількості, пропорційній з повністю завантаженим мікроавтобусом з подовженою колісною базою) – вивезено в РФ.
  • Автопарк із сучасних автомобілів VIP-класу загальною вартістю близько 32 мільйонів рублів.

Читайте також: СБУ викрила Telegram-канали агентів РФ, які дестабілізували ситуацію в Україні

Obozrevatel публікує аудіоперехоплення телефонних розмов колишнього першого помічника “Леніна” Вадима Долгова (“Пенсіонер”) і головного ката “Ізоляції” Дениса Куликовського (“Палич”), в якому особливу увагу приділено особистому збагаченню “начальника ЦСО МДБ ДНР” Василя Євдокимова в період з 2014 по 2020 роки – під час війни на Донбасі.

Нагадаємо, Служба безпеки України оголосила у розшук засновника терористичного угруповання на прізвисько Абхаз, який брав участь у катуванні українських військових.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram