Фото: скріншот із оперативного відео СБУ

СБУ повідомила про затримання агентів ФСБ у Миколаївській і Одеський областях


Контррозвідка СБУ повідомила про припинення діяльності агентурної мережі ФСБ РФ на території Одеської, Миколаївської, Житомирської, Київської та Чернігівської областей.

Як повідомляє пресслужба відомства, до складу мережі входили громадяни України – колишні спецназівці військової розвідки, які були завербовані і виконували розвідувальні завдання кадрових співробітників ФСБ.

Їм було призначено створити умови для здійснення диверсій на території Миколаївської області, а саме проникненню диверсійно-розвідувальних груп з тимчасово окупованих територій і організовувати спеціальну підготовку підібраних осіб. Серед об’єктів посягань – бойові літаки Збройних сил на аеродромі Кульбакіне.

Також агенти ФСБ збирали інформацію про дислокацію та переміщення українських Збройних Сил, кадровий склад та оперативно-службову діяльність Головного управління розвідки Міністерства оборони, Сил спеціальних операцій, Штабу ВМС, 73-го Морського центру спеціальних операцій ЗСУ, їх міжнародної взаємодії з іноземними партнерами тощо – йдеться в повідомленні.

Під час обшуків вилучені арсенал зброї і боєприпасів: 4 АК-74, 2 пістолети, 2 РПГ, 44 гранати, понад 4 тис. патронів різного калібру, близько 3 кг тротилу і електродетонатори.

Нагадаємо, що кіберфахівці Служби безпеки України викрили масштабну агентурну мережу, яка займалася розвідувально-підривною діяльністю на замовлення спецслужб Російської Федерації.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram