Вакцина від Pfizer надійде в Україну наприкінці лютого або на початку березня

Вакцину проти COVID-19 від компаній Pfizer та BioNTech поставлять в Україну наприкінці лютого або на початку березня. Препарати постачатиме міжнародна організація ЮНІСЕФ.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За словами керівника програм з охорони здоров’я ЮНІСЕФ України Андрія Славуцького, наразі тривають переговори щодо документації. Є документ, на який Україна ще чекає.

Він також розповів, як саме відбуватиметься постачання вакцини в регіони. Вона буде зберігатися в аеропорту «Бориспіль», в будь-який час її зможе забрати логістична компанія, потужності якої дають змогу прийняти ту кількість вакцини, яку поставлять.

Далі ці вакцини переміщатимуться на центральний склад компанії, після чого постачатимуться до регіонів у лотках із сухим льодом. У кожному лотку буде 195 флаконів, в одному флаконі по шість доз вакцини. Мобільна бригада щодня отримуватиме денну кількість доз – 96 або 102 (16 або 17 флаконів)», – сказав Андрій Славуцький.

Нагадаємо, в Україні почалися практичні навчання мобільних бригад із COVID-вакцинації.

Раніше повідомлялося, на першому етапі вакцинації на Миколаївщині планують вакцинувати близько 7000 осіб. Зокрема медиків, які надають допомогу хворим на ковід, лабораторних працівників, людей похилого віку з будинків-інтернатів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram