На Миколаївщині близько 7 тисяч осіб вакцинують на першому етапі

На першому етапі вакцинації на Миколаївщині планують вакцинувати близько 7000 осіб. Зокрема медиків, які надають допомогу хворим на ковід, лабораторних працівників, людей похилого віку з будинків-інтернатів.

Про це під час онлайн-брифінгу розповів заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації Олег Бабін.

Проведення вакцинації медиків – із стаціонарів вакцинують 2971 працівників, лабораторна служба – 163 особи, працівники екстреної медичної допомоги, то це 861 особа, включно з водіями, – каже Олег Бабін.

Загальна кількість медиків, які потребують першочергової вакцинації – 3874 особи.

За словами Олега Бабіна, умови для транспортування та зберігання вакцини передбачені.

Зберіганням вакцини у Миколаївській області буде займатись База спецмедпостачання – спочатку буде надходити туди, з Бази спецмедпостачання буде надходити вакцина до мобільних бригад, а також до тимчасових пунктів, – уточнив Олег Бабін.

Вже відомо, що проводити вакцинацію в області буде 7 мобільних бригад. Олег Бабін уточнив, вони пройдуть спецпідготовку, коли буде відомо, яка саме вакцина надійде.

Ми ще будемо проводити тренінги по вакцинації, де будуть вказані всі особливості введення вакцини, які можуть бути ускладнення при введенні цієї вакцини. Усе це ми будемо проводити при надходженні вакцини до Миколаївської області, – наголосив Олег Бабін.

Наостанок Олег Бабін нагадав мешканцям Миколаївщини про важливість вакцинування.

Це дуже важливо, і ми повинні проводити вакцинацію – бо це єдина міра на  сьогодні, яка може попередити збільшення кількості хворих, також при проведенні вакцинації ми зменшимо кількість літальних випадків та ускладнень при захворюванні на коронавірусну інфекцію, – сказав Олег Бабін.

Нагадаємо, що незабаром стартує перший етап вакцинації проти COVID-19: що потрібно знати миколаївцям.

Як раніше повідомлялось, COVID-вакцинація в Україні буде безкоштовною, – Зеленський.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram