Уряд Японії закликають розглянути можливість повторного запровадження надзвичайного стану в країні.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Japan Times.
Як зазначається, запровадити режим НС уряд закликали губернатори Токіо, префектур Сайтама, Тіба та Канагава. У відповідь на це міністр економіки Ясутоши Нісімура зазначив, що уряду необхідно порадитися з експертами, щоб визначити, чи треба знову запроваджувати надзвичайний стан.
Читайте також: У Франції та Японії знайшли новий штам коронавірусу
Раніше голова уряду Японії Есіхіде Суга виступав проти НС, що діяв у країні ще під час першої хвилі коронавірусу у квітні 2020 року.
Нагадаємо, що у Бразилії зафіксували два випадки зараження новим штамом коронавірусу.
Також китайський Центр інфекційних захворювань підтвердив перший випадок захворювання людини на британський варіант коронавірусу (COVID-19) в країні.




