В Уряді розповіли, як учні будуть вчитися з 1 вересня

Учні зможуть на навчання до школи і університетів в перших трьох зонах карантину – зеленої, жовтої і помаранчевої. У регіонах, районах і містах, які потрапили в червону зону, освітні установи закриваються на карантин, а діти вчаться дистанційно.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Входити чи пересуватися всередині освітніх установ можна тільки в масках або респіраторах.

Маски для персоналу повинні бути в такій кількості, щоб їх можна було змінювати кожні три години. Вчителям і іншим співробітникам установи будуть на вході вимірювати температуру, якщо буде вище 37,2 – на роботу не допустять.

В уряді також радять заборонити батькам і всім стороннім заходити всередину навчальних приміщень. Виняток – тільки для супроводу дітей з інвалідністю.

Згідно з рекомендаціями уряду, діти повинні по мінімуму переходити з кабінету в кабінет. Для цього клас потрібно провітрювати під час перерв.

Щоб учні якомога менше перетиналися між собою, на підлозі коридорів потрібно позначити розмітку двостороннього руху. Частина уроків по можливості потрібно проводити на відкритому повітрі.

Безпосередньо перед заняттями педагоги повинні опитати учнів про їх самопочуття.

Їдальні та буфети працюватимуть в особливому режимі, без «шведських столів» і самообслуговування. Відстані між столами повинно бути не менше півтора метра, допустиме розсадження – по чотири людини.

У МОН радять школам збільшити відстань між партами або проводити заняття в актових залах. Дітям, які мають хронічні хвороби легенів, розлади імунної системи або діабет, відомство рекомендує продовжити навчання на екстернаті або дистанційно.

Від традиційних святкувань першого дзвінка в МОН радять школам утриматися.

Нагадаємо, освітній процес у закладах вищої освіти розпочнеться з 1 вересня для старших курсів, з 15 вересня – для першокурсників бакалаврату та магістратури.

Раніше повідомлялось, учителів не будуть тестувати на COVID-19 перед початком навчального року.

Як відомо, Денис Шмигаль не виключає дистанційне навчання з 1-го вересня.

Поширити:

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031