Фото: 112 Україна

Денис Шмигаль не виключає дистанційне навчання з 1-го вересня

Уряд передбачає можливість впроваджувати дистанційне навчання у школах з 1-го вересня, оскільки це не скасовує традиційного навчального процесу.

Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді сказав Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє Укрінформ.

Що стосується освітнього процесу восени. Весь світ готується до другої або третьої хвилі коронавіруса, тому дуже важливо мати можливість в умовах пандемії, яка не припинилася, яка триває і наростає у світі, тому розуміємо, що ми можемо вчити наших дітей незалежно від ситуації зі світовою пандемією. Тому можливість дистанційного навчання ми припускаємо і працюємо над тим, щоб вона була більш якісною, повноцінною і дозволяла дітям у разі загрози епідемії проходити навчання дистанційно. Але це, звичайно, можливість. Ніхто не скасовує класичного, традиційного процесу (прим.ред. – навчання), – сказав Денис Шмигаль.

Дивіться також: Личко: Дистанційне навчання – це робота на платформах, а не завдання у Viber

Він додав, що за умови помірного розвитку ситуації навчальний процес у школах розпочнеться з дотримання елементів захисту дітей і вчителів, який передбачає масковий режим, дезінфекцію, дотримання дистанції.

Нагадаємо, в Україні за станом на ранок п’ятниці 3 липня виявлено 876 нових випадків COVID-19, 505 з числа раніше хворих видужали, 27- померли.

Як відомо, у Миколаєві для дітей внутрішньо переміщених осіб запровадили безкоштовне харчування у школах.

Раніше повідомлялось, до тисячі кращих університетів світу 2021 року потрапили шість українських вишів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram