Личко: Дистанційне навчання – це робота на платформах, а не завдання у Viber

Діяльність педагогічного колективу організовує керівник навчального закладу, а отже, саме він має стежити за роботою вчителів під час дистанційного навчання.   

Про це в ефірі програми “Діалог” на телеканалі “МАРТ” заявила начальниця управління освіти Миколаївської міської ради Ганна Личко.

У переважній більшості всі вже обрали собі ту дистанційну платформу, на якій легше дітям донести навчальний матеріал, – говорить Ганна Личко.

Дивіться також: Ірина Шамрай про ситуацію з COVID-19 в Миколаєві.

Серед платформ, на якких можуть працювати вчителі, Ганна Личко називає Zoom, Classroom, Google Classroom та Moodle. Є серед учителів і ті, хто просто використовує Viber, зізнається начальниця управління освіти. І просить повідомляти про такі випадки.

Дайте нам знати про тих учителів, які використовують виключно Viber. Коли туди закинули просто тему уроку, назву параграфа і завдання. Дайте нам знати, – просить батьків очільниця управління освіти.

Як відомо, в Україні стартує проект «Всеукраїнська школа онлайн».

Нагадаємо, через пандемію коронавірусу в Україні скасували ДПА для учнів 4 та 9 класів, а навчальний рік продовжили до 1 липня.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram