ДПА скасовано, а навчальний рік продовжено до 1 липня

Державну підсумкову атестацію у 4-х та 9-х класах через епідеміологічну ситуацію буде скасовано, навчальний рік буде продовжено до 1 липня.

Про це на вчорашньому онлайн-брифінгу повідомила т. в. о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Карантин продовжено – до 24 квітня навчання точно триває за дистанційною формою. Сподіваємось на краще і що карантин закінчиться 24 квітня, але ми маємо бути готові до різних варіантів розвитку подій. Тому МОН розробило два сценарії, зважаючи на ситуацію з карантином, – зазначила Любомира Мандзій. 

Також, МОН повідомляє, що усі учні, окрім 11-го класу, закінчують навчання наприкінці травня та отримують відповідні документи. Перший місяць навчання, після карантину, буде коригуючим. Вчителі повинні будуть здійснити зріз знань, ідентифікувати теми, за якими є пробіли, та компенсувати їх упродовж першого місяця навчання. Сам навчальний рік триватиме до кінця червня.

Що стосується ЗНО, то дати зовнішнього незалежного оцінювання, а також дати вступної кампанії можуть змінюватись.

Дивіться також: Підсумки четверга від миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича

За першим сценарієм, ЗНО стартує орієнтовно в останній тиждень червня і закінчується орієнтовно в середині липня. Результати основної сесії ЗНО стануть відомі наприкінці липня. Вступна кампанія розпочнеться на початку серпня.

Дивіться також: У Миколаєві електротранспорт обробляють дезінфікуючим розчином

За другим сценарієм, ЗНО для учнів 11-го класу стартує в середині серпня і закінчується до середини вересня. Вступна кампанія завершиться до середини жовтня, а навчання перших курсів розпочнеться на початку листопада. Навчання решти курсів розпочнеться з 1 вересня.

Раніше повідомлялось, у Міністерстві освіти і науки України заявляють, що зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) 2020 року обов’язково відбудеться.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram