В «Укрзалізниці» анонсували запуск інтерактивної карти руху поїздів

Голова підприємства «Укрзалізниця» Володимир Жмак повідомив, що в планах холдингу запустити інтерактивну карту руху поїздів, щоб автоматизувати частину процесів.

Про це пише «Інтерфакс-Україна».

Зараз ми вже можемо говорити про наявність рішень з питань пропускної здатності окремих ключових ділянок і тягового потенціалу, необхідного для забезпечення перевезень, щодо збільшення плеча обслуговування одним локомотивом, з електрифікації певних ділянок з метою вивільнення тепловозів і поліпшення експлуатаційної роботи, – заявив Володимир Жмак.

Він зазначив, що завдяки створенню інтерактивної карти стане легше перекидати локомотиви на ті ділянки, де є їх нестача. Також збільшиться кількість доставки.

Наступний крок – запуск інтерактивної карти руху, що дозволить автоматизувати процеси руху і відстежувати їх в реальному часі 24/7. Пакет рішень вже готовий для обговорення на засіданні правління компанії, – повідомив Володимир Жмак.

Нагадаємо, Укрзалізниця продовжує підтримку цифровізації в державі та проєкт «Дія. Так, користувачі «Дії» можуть пред‘являти електронні ID-картку або закордонний біометричний паспорт при посадці у поїзд.

Як відомо, Міністр інфраструктури України Владислав Криклій сподівається, що до кінця 2020 року залізничний вокзал у Миколаєві буде переданий у концесію приватному власнику.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram