ФОТО: ГЛАВКОМ

«Укрзалізниця» дозволила пасажирам використовувати цифровий паспорт

Укрзалізниця продовжує підтримку цифровізації в державі та проєкт «Дія. Так, користувачі «Дії» можуть пред‘являти електронні ID-картку або закордонний біометричний паспорт при посадці у поїзд.

Про це повідомляє прес-центр АТ “Укрзалізниця”.

КМУ постановила, що Україна — перша держава у світі, де можна користуватися цифровими паспортами без паперових чи пластикових аналогів.

Наразі в застосунку «Дія» доступні цифрові посвідчення водія, ID-картка та закордонний біометричний паспорт. Паспорт у застосунку буде доступним офлайн, але важливим фактором при звірці даних є дата останнього оновлення документа.

Чиатйте також: За якою схемою будуть продавати квитки на перші потяги після послаблення карантину?

Цифровий документ не вважається чинним у разі відсутності фото або технічних проблем. Пасажиру необхідно буде пред’явити звичайний документ, що посвідчує особу. Крім того, не можна використовувати скріншот паспорта з «Дії».

В “Укрзалізниці” нагадають, при посадці у поїзд пасажир повинен мати квиток і документ, що посвідчує особу. Це може бути паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт України, службовий паспорт України, посвідчення особи моряка, посвідчення члена екіпажу, посвідчення особи на повернення в Україну, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідчення водія, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон та інші, які передбачені правилами.

Нагадаємо, в Укрзалізниці розповіли про нові правила, які діятимуть у потягах після відновлення залізничного сполучення в Україні 1 червня. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram