ФОТО: АТ Укрзалізниця

Посилення заходів безпеки: Укрзалізниця готова до відновлення руху

В Укрзалізниці розповіли про нові правила, які діятимуть у потягах після відновлення залізничного сполучення в Україні 1 червня. Компанія врахувала всі рекомендації МОЗ та повністю готова до відновлення курсування пасажирських поїздів. 

Про зміни повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик на офіційному сайті Укрзалізниці.

У компанії повідомили, що у пасажирських потягах, які прямують до регіонів, де ще не послабили карантин, вагони будуть заповнені лише на половину.

Поїзди проходитимуть посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу.

Перед посадкою у пасажирів мірятимуть температуру. Подорожувати без захисної маски вони не зможуть. Провідники муситимуть щогодини під час рейсу прибирати: мити санвузли, підлогу в салоні вагона, протирати поручні, дверні ручки, кнопки тощо. У кожному вагоні обіцяють встановити санітайзер для пасажирів.

Дивіться також: У Миколаєві з 10-го червня курсуватиме річковий транспорт

До відновлення перевізного процесу в новому форматі мають підготуватися не лише залізничники, а й пасажири. Зокрема, для посадки в поїзд пасажири обов`язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона, — пояснив Іван Юрик.

З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах. Тимчасово у поїздах не пропонуватимуться напої та кондитерські вироби. А окріп за потреби надаватиметься пасажирам у власний посуд.

Нагадаємо, “Укрзалізниця” запрацює з 1 червня, однак продаж квитків розпочали вже з 26 травня.

Раніше повідомлялось, в Україні з 22 травня запроваджений адаптивний карантин, який регламентує планомірне зняття обмежень. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram