В Україні з 1 вересня планують підвищити мінімальну зарплату

Президент України Володимир Зеленський внесе законопроєкт, який передбачає з 1 вересня підвищення мінімальної зарплати до 5 000 гривень.

Про це стало відомо під час брифінгу заступника голови Офісу президента Юлії Ковалів.

В Україні внесуть зміни до бюджету запланований на 2020 рік.

Президент України внесе законопроект, який передбачає з 1 вересня підвищення мінімальної зарплати до 5 000 гривень. Це перший крок, для того щоб поліпшити економічні гарантії всім працівникам України “, – повідомила Юлії Ковалів.

Основним джерелом для збільшення мінімальних зарплат виступить економія на обслуговуванні державного боргу.

Також передбачається підвищення мінімальної зарплати від 6 тисяч до 6,5 тисяч гривень на 2021 рік.

Минулого тижня уряд схвалив макроекономічний прогноз на наступний рік, в якому, також передбачено поетапне підвищення мінімальної зарплати, це підняття до 6 000 гривень і 6 500 гривень у 2021 році. І відповідно на цій базі, також буде плануватися бюджет на 2021, який буде, як це передбачено законом, представлений урядом в парламенті 15 вересня вже в цьому році “, – розповіла Ковалів.

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік”, на даний момент уже зареєстрований на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.

Заступник глави Офісу президента заявляє, що для розгляду цього законопроекту, парламент буде скликаний до кінця серпня 2020 року.

Нагадаємо, що в Україні подорожчав газ для населення

Як раніше повідомлялось, медикам і водіям «швидкої» повинні підняти зарплати, – Степанов

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram