Медикам і водіям «швидкої» повинні підняти зарплати, – Степанов

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ході брифінгу розкрив плани щодо підвищення зарплат для працівників екстреної медичної допомоги.

Про це повідомляється на сторінці МОЗ в Facebook.

В області екстреної медичної допомоги зараз працює близько 40 тисяч медпрацівників. Глава МОЗ визнав, що умови, в яких вони працюють, є неприпустимими.

За словами міністра, вже з 1 липня збільшено фінансування ЕМП на 40%, а з 1 вересня заплановано збільшення зарплат медичним працівникам, в тому числі і працівникам екстреної медичної допомоги.

Дивіться також: У Миколаєві навчальний заклад для дітей зі зниженим зором доводять до ладу

Також згідно з пропозиціями Міністерства охорони здоров’я держбюджету на наступний рік, зарплата водія швидкої повинна становити 10-12 тисяч гривень, диспетчера – 12-13 тисяч, фельдшера – 14-16 тисяч, лікаря – 20-22 тисячі гривень.

Він додав, що на сьогодні є близько 1800 автомобілів «швидкої», яким більше 10 років або взагалі виведені з експлуатації, але знаходяться на балансах станцій ЕМП. Цього року МОЗ планує закупити до 400 автомобілів, ще 1400 повинні бути придбані протягом наступних двох років.

Нагадаємо, в Україні дозволили бути присутнім глядачам на футбольних матчах.

Як відомо, на Миколаївщині в рамках робочої поїздки побував міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов, з метою контроль виконання рішень Уряду, щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції в області.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram