Поширення COVІD-19, місцеві вибори та «Велике будівництво»: на Миколаївщині з робочим візитом міністр Олексій Чернишов

На Миколаївщині в рамках робочої поїздки побував міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов, з метою контроль виконання рішень Уряду, щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції в області; виконання реалізації програми президента «Велике будівництво», а також реформа децентралізації.

Про це повідомляє телеканал “МАРТ”.

Доповідь міністр почав з програми «Велике будівництво». За його словами, країна зараз розбудовується.

Ми будуємо сотні дитячих садків, сотні шкіл, сотні об’єктів спортивної інфраструктури, а також приймальні відділення амбулаторних лікарень. Додатково ведеться велике будівництво і капітальний ремонт доріг як загального значення, так і місцевого значення. Країна розбудовується і це перший рік такого великого плану нового будівництва та реконструкції, – каже міністр.

Олексій Чернишов пообіцяв відвідати кожен об’єкт зі списку будівництва в області особисто.

Також Міністр розповів, що вибори в громадах вже у жовтні цього року відбуватимуться в рамках нових адміністративних одиниць. Тобто замість 19-ти районів в області утворили 4-ри, саме в них і відбуватимуться вибори.

Ви будете обирати представників у нові район, в чотири райони, – каже Олексій Чернишов. – В старі райони вже нікого вибирати не потрібно.

Реформа децентралізації передбачає ліквідацію посади «голова облдержадміністрації», замість неї мають з’явитися префекти. Однак в чинній Конституції України поки що поява префектів не прописана, тому її необхідно змінювати. Відповідне рішення має ухвалювати Верховна Рада.

За чинною Конституцією в нас немає префектів, у нас є голови обласних державних адміністрацій, голови районних державних адміністрацій, кількість яких дійсно змінюється. Після відповідних змін до Конституції, а також прийняття відповідного закону «Про префектів» в тій конфігурації, в котрій він буде прийнятий, можна говорити про статус, а також функції префектів, – поясним міністр розвитку громад і територій України.

Нагадаємо, 30 липня, співробітники податкової міліції в Миколаєві прийшли з обшуками на підприємство «UPSS Terminals».

Раніше повідомлялось, Президент України Володимир Зеленський звільнив Євгена Осадчука з посади голови Доманівської райдержадміністраціі Миколаївській області.

Як відомо, Печерський районний суд Києва зняв арешт з майнового комплексу Миколаївського суднобудівного заводу «Океан».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram