Фото: Pixabay

В Україні виявили африканську чуму свиней в диких кабанів

В Київській та Миколаївській області зафіксували випадки африканської чуми свиней.

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, пише ПІК. Хворобу виявили в диких кабанів, впольованих на території мисливського господарства ТОВ “Оксамит Сервіс” Кагарлицького району Київської області.

Крім того, аналогічний випадок зафіксовано у особистому селянському господарстві в селі Новопетрівське Новоодеського району Миколаївської області.

Читайте також: На Львівщині ековолонтери викупили лисиць, які мали піти на шуби

В осередках захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника африканської чуми свиней (АЧС).

Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней рекомендується не здійснювати господарські зв’язки із зазначеними територіями.

Нагадаємо, пінгвіни з океанаріуму Чикаго прогулялися футбольним стадіоном. Іззі, Дарвін, Томбо та Шарлотта спочатку завітали до роздягальні, а потім рвонули на поле.

Раніше повідомлялось, чорно-білі ведмеді, що мешкають у центрі з розведення панд Chengdu Research Base of Giant Panda Breeding, весело відкрили зимовий сезон.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram