Пінгвіни з океанаріуму Чикаго прогулялися футбольним стадіоном

Пінгвіни з океанаріуму Чикаго прогулялися футбольним стадіоном.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Іззі, Дарвін, Томбо та Шарлотта спочатку завітали до роздягальні, а потім рвонули на поле. Весь його оббігали, однак м’ячі буцати не наважились, – говориться у сюжеті.

Зазначається, що працівники океанаріуму регулярно виводять своїх пінгвінів на прогулянки й знімають це на відео.

Нагадаємо, чорно-білі ведмеді, що мешкають у центрі з розведення панд Chengdu Research Base of Giant Panda Breeding, весело відкрили зимовий сезон.