Лисиця. Фото - Pixabay

На Львівщині ековолонтери викупили лисиць, які мали піти на шуби

Львівські ековолонтери вирішили вря­тувати 13 лисиць, яких утримували на при­ватній фермі з вирощування хутрових звірів в одному із сіл Жовківського райо­ну на Львівщині.

Тварин мали убити, а їхнє хутро віддати крав­цям для пошиття модних шуб. За кож­ну з них господарі ферми вимагали 1500 грн. Загалом – 19 500 грн, повідомляє Діло з посиланням на GreenPost.

Для Домівки Врятованих Тварин у Львові це виявилася велика сума, адже всі спонсорські ко­шти ідуть на придбання корму для 250 мешканців цього притулку і на його ре­монт. Тому керівник притулку Орест Залипський через соцмере­жі кинув клич добродійникам, благаючи про пожертви.

Дивіться також: У Талліннському зоопарку шимпанзе помила підлогу і вікна у своєму вольєрі

“На саму ферму нас не пустили – тва­рин передавали на закинутій будові у лісі. Все було дуже законспіровано. Ми пе­реживали, до останнього боялися, що справа зірветься. Але все пройшло до­бре. Ми забрали всіх тваринок”, – розповідає Орест.

Викуплених лисиць привезли до Льво­ва, залишкові кошти, які переказали добродійники, будуть  використані для закупівлі кор­му для лисиць. Наразі новосели зі звіроферми проходять ка­рантин і чекають на вакцинацію. Їм підби­рають раціон. Поки що лисичок годують собачим кормом, яйцями, курятиною.

Нагадаємо, пінгвіни з океанаріуму Чикаго прогулялися футбольним стадіоном. Іззі, Дарвін, Томбо та Шарлотта спочатку завітали до роздягальні, а потім рвонули на поле.

Раніше повідомлялось, чорно-білі ведмеді, що мешкають у центрі з розведення панд Chengdu Research Base of Giant Panda Breeding, весело відкрили зимовий сезон.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram