У Талліннському зоопарку шимпанзе прибрала у себе у вольєрі мітлою, яку забув один із співробітників.
Відео прибирання опубліковано на сторінці зоопарку у Facebook.
Спочатку тварина “підмела” розлиту на підлозі воду, а потім мокрою мітлою помила скло. У коментарях зазначається, що через коронавірус зоопарк зараз не працює.
Нагадаємо, пінгвіни з океанаріуму Чикаго прогулялися футбольним стадіоном. Іззі, Дарвін, Томбо та Шарлотта спочатку завітали до роздягальні, а потім рвонули на поле.
Раніше повідомлялось, чорно-білі ведмеді, що мешкають у центрі з розведення панд Chengdu Research Base of Giant Panda Breeding, весело відкрили зимовий сезон.




