ФОТО: Нацгвардія

В Україні вперше підготували військово-бойових медиків

Навчальний центр Нацгвардії впроваджує підготовку нових спеціалістів у структурі МВС: військово-бойовий медик.

Про це повідомили у пресслужбі Нацгвардії.

За інформацією, на базі Навчального центру Нацгвардії за підтримки іноземних колег зі Збройних сил Канади вперше відбулася підготовка інструкторсько-викладацького складу за програмою «Військово-бойовий медик» у структурі МВС України.

До курсу входять декілька програм, які використовують у багатьох подібних військових структурах країн НАТО. Спільно із представниками місії «UNIFIER» був створений базис курсу, а також – відпрацьовано на практиці основні елементи програми та відпрацьовано кваліфікаційні стандарти.

13 листопада начальник Навчального центру НГУ полковник Михайло Кулик, за участі представників Головного управління Національної гвардії України та представників операції «UNIFIER» привітали військовослужбовців із завершенням навчання та вручили сертифікати військових досягнень.

Також від канадійських друзів Навчальний центр отримав новітню навчально-матеріальну базу. Сам курс стартує у 2021 році.

Нагадаємо, в Британії є певні можливості та бажання, аби підтримати Україну військовими технологіями, досвідом, а також стати її партнером. Про це зазначив в інтерв’ю газеті “День” міністр оборони об’єднаного королівства Бен Уоллес.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram