Українська армія. Фото: з відкритих джерел

Велика Британія зацікавлена у військовій співпраці з Україною

В Британії є певні можливості та бажання, аби підтримати Україну військовими технологіями, досвідом, а також стати її партнером.

Британії також є чому повчитися у України – про це зазначив в інтерв’ю газеті “День” міністр оборони об’єднаного королівства Бен Уоллес. За його словами, мова йде не тільки про співпрацю в кораблебудуванні і у військово-морській сфері.

“Я бачу, що молоді чоловіки і жінки на кордоні з неконтрольованою територією на Донбасі гинуть або отримують поранення. І наша головна мета у співпраці з Україною – допомогти в захисті людей”, – сказав Уоллес.

Міністр вважає, що в Британії є певні технології і можливості, якими вона може підтримати Україну, і це все почнеться восени, коли Уоллес передасть в листопаді в парламент глобальний тематичний огляд оборонної політики Британії.

У той же час Уоллес підкреслив, що його країна засвоює уроки України.

“Ми також вчимося у України. Тут проходить лінія фронту з російською агресією і підконтрольними Росії бойовиками з метою послабити Україну і домінувати в цьому регіоні. І я повинен донести місцевий досвід до своєї країни і гарантувати, що наш тематичний оборонний огляд, який ми готуємо зараз, відобразить уроки, які ми засвоїли тут, в Україні”, – підкреслив Уоллес.

Нагадаємо, що в Одесі вперше за всю історію Збройних Сил України пройшла підготовку та здобула водолазну кваліфікацію жінка-військовослужбовець. Дівчина-водолаз під час навчання провела понад 650 хвилин під водою, занурюючись на глибину до 30 метрів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram