Фото: Facebook

В Україні продаватимуть рослинне м’ясо

DREAMEAT – перше рослинне м’ясо на ринку без метилової клітковини, а іншими словами, без паперу.

Про це повідомив український підприємець Володимир Авраменко на своїй сторінці у Facebook, пише Діло.

“Сьогодні я радий представити вам МРІЮ і відкрито висловитися – це інновація. Інновації, точно тому що це доступна, повноцінна альтернатива м’яса тварин”.

В одній котлеті міститься 21 грам збалансованого складу амінокислот, білків і також продукт є джерелом заліза та фосфору.

Виготовляли продукт без антибіотиків, холестерину, штучних ароматизаторів, барвників та консервантів. Ми переконалися, що це натурально, 100 % овочево і максимально смачно!
DREAMEAT – перше рослинне м’ясо на ринку без метилової клітковини. Простими словами, без паперу. У цьому ми перевершили все!

Читайте також: В Україні скасували митo на імпорт вина з ЄС

Найкращі технології працювали над розробкою рецепту продукту. Додали компоненти, перевіряли, змінювали компоненти знову і знову, а тепер DREAMAT готовий бути на вашому столі.

Друзі та партнери, радий особисто представити вам наш інноваційний продукт та запрошую бути першими в його розподілі!” – розповів Володимир Авраменко.

Нагадаємо, що в Україні завершено розробку концепції та програми розвитку картоплярства на 2021-2025 роки загальною вартістю 1 млрд грн.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram