ФОТО: Teacher Innovation Сup

В Україні обиратимуть кращих вчителів-інноваторів

Конкурс Teacher Innovation cup створений для пошуку та підтримки найбільш інноваційних шкільних вчителів, які змінюють життя своїх учнів і виходять за рамки стандартної освіти. Призовий фонд всеукраїнського конкурсу – 150 000 гривень.

Про це повідомляється на сторінці Teacher Innovation Cup у Facebook.

Як повідомляють організатори, конкурс створений для пошуку та підтримки найбільш інноваційних шкільних вчителів, які змінюють життя своїх учнів і виходять за рамки стандартної освіти.

Взяти участь може кожен охочий шкільний викладач, який вживає в своїй роботі інноваційні підходи, сучасні технології, інноваційні освітні практики.

Дивіться також: “Зацепила меня” Артур Пирожков. Пародия “Хай триває урок!”

Для участі потрібно подати заявку на сайті конкурсу до 16 червня і відправити кейс, який детально описує діяльність вчителя та його інноваційні методи в навчанні дітей.

Призовий фонд – 150 000 грн, переможці отримують грошові подарунки та сертифікати на навчання, а також подарунки від партнерів. Оголошення переможців відбудеться 20 липня у Києві.

Нагадаємо, державну підсумкову атестацію у 4-х та 9-х класах через епідеміологічну ситуацію буде скасовано, навчальний рік буде продовжено до 1 липня.Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram