Фото: Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

В Україні можуть ввести штрафи за перешкоджання аудиту доріг

В Україні можуть ввести штрафи за перешкоджання чи непроведення аудиту доріг. Кабінет міністрів вніс до Верховної ради відповідний законопроект №4551.

Про це свідчать дані на сайті парламенту, пише Діло. Незабезпечення здійснення аудиту та/або перевірки безпеки автомобільних доріг, якщо вони є обов’язковими згідно з вимогами нормативно-правових актів, норм і правил, хочуть карати штрафом в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 гривень).

Читайте також: В Україні можуть заборонити рекламу на автодорогах

Якщо відсутність аудиту спричинила пошкодження транспортних засобів, вантажів, доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна, за це каратимуть стягненням у розмірі 150 таких мінімумів (2550 гривень).

Створення перешкод при аудиті та перевірці безпеки доріг тягне за собою штраф для громадян від двох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та попередження або штраф для посадових осіб у розмірі від трьох до п’яти таких мінімумів.

Нагадаємо, що на 405-ому кілометрі автотраси Одеса-Київ встановили першу в Україні сонячну електростанцію, яка забезпечує живлення зовнішнього освітлення на ділянці дороги поряд із селом Знам’янка Одеської області.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram