Авто у Миколаєві. Фото - К. Олійник

В Україні хочуть зробити обов’язковим перехід на зимову гуму

У патрульній поліції заговорили про те, щоб зобов’язати українців змінювати літні шини на автівках на зимові на законодавчому рівні. Експерти пояснюють, чи вплине ініціатива на кількість ДТП.

Про це повідомляє Діло, посилаючись на 24 канал.

В Україні планують на законодавчому рівні зобов’язати водіїв міняти шини на транспортних засобах напередодні зимового сезону.

Читайте також: В Україні можуть підняти податок на купівлю автомобілів

За десять місяців 2020 року в Україні сталося 135 626 ДТП. За аналогічний період у минулому році було 129 815 аварій. Втім, вже починає холодати, випадає перший сніг, а на дорогах з’являється ожеледиця. Багато водіїв не поспішають перевзувати свої авто та навіть по льоду та снігу їздять на літній гумі.

На жаль, донині в нашій державі на законодавчому рівні не врегульовано питання сезонної заміни шин. Існують вимоги лише щодо їхньої якості. Україна входить до числа тих країн, в яких зимові шини не є обов’язковими, – написав заступник глави Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький у Facebook.

Він додав, що нам варто переймати найкращий досвід у сфері безпеки дорожнього руху. Тож, введення на законодавчому рівні обов’язковості заміни літньої шини на зимову, може суттєво покращити ситуацію на дорогах України в холодний період та зменшити кількість ДТП.

Раніше повідомлялось про те, що Tesla тільки що випустила алкогольний напій Tesla Tequila, який випускається в фірмовій пляшці у формі блискавки.

Крім того, керівник Всеукраїнської федерації власників безпілотників, дистриб’ютор DJI в Україні Тарас Трояк повідомив про ймовірне будівництво аеропорту для безпілотних літальних апаратів у Києві.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram