Tesla почала випускати текілу

Те, що два роки тому починалося як першоквітневий жарт від Ілона Маска, до 2020 року перетворилося в реальність. Tesla тільки що випустила алкогольний напій Tesla Tequila, яка випускається в фірмовій пляшці у формі блискавки.

Як повідомляє інтернет сайт Podrobnostі.ua з посиланням на TechSpot, після першоквітневого жарту Ілона Маска, в якому він сфотографував себе непритомним в оточенні порожніх пляшок з під текіли, людям, та самому Маску настільки сподобалась ідея випуску текіли під маркою Tesla, що компанія перетворила її в справжній продукт.

Хоча назва змінилася на більш консервативне – Tesla Tequila, незважаючи на те що Tesla раніше зареєструвала товарний знак Teslaquila в США.

На сайті Tesla напій описується як “дрібносерійна 100% текіла на основі сиру аньехо і агави преміум-класу, приготована на високогірних і низинних землях”.


Вона витримується протягом 15 місяців в бочках з французького дуба – більшість аньехо витримується від одного до трьох років і проводиться каліфорнійською компанією Nosotros Tequila, яка поставляє агаву з Халіско, одного з штатів, яким дозволено проводити текілу відповідно до правил Мексиканської Ради з регулювання текіли .

Але такий елітний алкоголь стоїть, як личить електромобілів компанії – одна пляшка Tesla Tequila обійдеться покупцеві в 250 доларів.

Нагадаємо, що у соціальній мережі опублікували світлину з оголошенням, на якому написано, що мешканка Мелітополя на ім’я Світлана продає “антивірусну воду”, яка допомагає при застуді, температурі, від болю в горлі та коронавірусу, пише Перший Запорізький.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram