Фото - RBC

В Україні затвердили терміни військового призову на 2022 рік

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким визначаються терміни проведення щорічних чергових призовів громадян України на строкову військову службу, звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили строки такої служби, та порядок виконання заходів, пов’язаних із підготовкою та проведенням чергових призовів у 2022 році.

Про це повідомляє УНН.

Указом визначено на 2022 рік такі строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу:

1) квітень — червень;
2) жовтень — грудень.

Читайте також: Як стати жінці на військовий облік: правила і необхідні документи

Крім того, Президент постановив звільнити в запас зі Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту, інших утворених відповідно до законів України військових формувань:

1) військовослужбовців строкової служби, які мають ступінь вищої освіти магістра та вислужили встановлені строки строкової військової служби:

– у квітні — червні 2022 року;
– у жовтні — грудні 2022 року;

2) інших військовослужбовців строкової служби, які вислужили встановлені строки строкової військової служби:

– у квітні — червні 2022 року;
– у жовтні — грудні 2022 року.

Призовні комісії розпочнуть роботу з 1 квітня та 1 жовтня 2022 року, а підготовчі заходи заплановано розпочати на місяць раніше цих дат.

Нагадаємо, що у вересні Президент Володимир Зеленський вніс низку змін до положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах.

Також до кінця поточного року спецпідготовку з методики навчання англійської мови організують для 150 військовослужбовців, які виконуватимуть обов’язки позаштатних інструкторів мовної підготовки.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram