Фото: McDonald's

В Україні відкрили перше кафе «McDonald’s», що розташоване вздовж траси

Корпорація «McDonald’s» відкрила в Україні перше кафе вздовж Бориспільської автотраси.

Про це повідомляє прес-служба McDonald’s, пише видання «Економічна правда».

Відзначається, що ресторан розташований за адресою: село Гора Бориспільського району, вулиця Бориспільська, 6.

Ресторан оснащений найсучаснішими технологіями, що дозволяють швидко і зручно обслуговувати велику кількість клієнтів. Компанія створює нові робочі місця для 62 працівників щойно відкритого закладу. Таким чином компанія дотримується заявленої стратегії посилення присутності в регіонах і забезпечує українців новими робочими місцями, – йдеться в повідомленні.

Фото: McDonald’s
Фото: McDonald’s

Одноповерховий ресторан має 94 посадочних місця в залі і 92 на терасі, додають в компанії.

Сервіс МакДрайв з Діджитал моніторами має дві лінії обслуговування для прискорення процесу прийняття гостей. У закладі вперше використовується роботизована станція напоїв, завдяки якій напої відвідувачам будуть наливатися автоматично, без залучення працівників до процесу, – повідомляють в McDonald’s.

У ресторані вісім терміналів самообслуговування. Касова зона розділена на дві частини – для замовлення і видачі, співробітники можуть принести замовлення за столик.

Нагадаємо, минулого року в жовтні у Миколаєві відкрили оновлений «МакДональдз», в якому поєднали високі технології та турботу про клієнтів.

Також повідомлялося, Миколаївський міський голов Олександр Сєнкевич не підтвердив інформацію про те, що у місті відкриють у 2021 році ще одне кафе швидкого приготування мережі «McDonald’s».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram