Олександр Сєнкевич спростував інформацію про будівництво нового McDonald’s у Миколаєві

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич не підтвердив інформацію про те, що у місті відкриють у 2021 році ще одне кафе швидкого приготування мережі «McDonald’s».

Про це мер міста сказав у коментарі інтернет-виданню «НикВести».

Нагадаємо, 4 січня миколаївський політтехнолог Федір Левченко на своїй сторінці у Facebook повідомив цього року у Миколаєві планується відкрити другий ресторан фастфуду McDonald’s.

У свою чергу, міський голова назвав поширену інформація такою, що не відповідає дійсності, оскільки місцева влада не видавала жодних містобудівних угод.

У мене немає такої інформації з приводу будівництва. Мені ставили це питання, це, напевно, якісь чутки. У будь-якому випадку, я думаю, що ще одне кафе з обслуговуванням автомобілів нам не завадить. Оскільки то одне кафе, яке у нас є … там вже і перестрілки були, і бійки за місце в черзі, – сказав Олександр Сєнкевич.

Як відомо, миколаївський зоопарк тимчасово припиняє приймати відвідувачів згідно з наказом Управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради.

Раніше повідомлялось, 15 січня, на засіданні виконавчого комітету Миколаївської міської ради Олександр Сєнкевич пояснив, як працює система підвищення тарифів і наголосив, хоч здорожчання води не є соціально справедливим, однак це рішення цілком логічне.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram