Рішення цілком логічне, – мер Сєнкевич про підняття тарифів «Миколаївводоканалом»

15 січня, на засіданні виконавчого комітету Миколаївської міської ради Микита Плєханов виступив зі зверненням від активістів ГО «Громадяни Миколаєва» щодо підняття «Миколаївводоканалом» тарифів на водопостачання.

Про це повідомляє кореспондентка телеканалу «МАРТ».

Люди звернулися до мене з проханням заморозити постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у якій йдеться про підвищення цін на воду. Я не хочу політизувати це питання, але вважаю, що це стосується кожного миколаївця. Хотілося би дослідити доцільність таких дій і, за можливості, залишити вартість водопостачання незмінною, – заявив член виконкому Микита Плєханов.

Читайте також: У Миколаєві «Дикий Сад» підвищує тарифи на інтернет-послуги

Олександр Сєнкевич пояснив, як працює система підвищення тарифів і наголосив, хоч здорожчання води не є соціально справедливим, однак це рішення цілком логічне: ще влітку піднялися ціни за електроенергію, а згодом зросла і мінімальна заробітна плата.

60% ціни на водопостачання – це вартість електроенергії, бо вода не тече трубами, її перекачують. Бюджет міста наповнюється солідарно, тобто гроші сплачують всі: і жителі приватного сектору, і жителі, які працюють в Миколаєві, але не мають тут власної квартири чи будинку. З цих надходжень ми беремо необхідну суму і сплачуємо за воду і тепло тих, хто цими послугами користуються. Але ж користуються ними далеко не всі містяни, – зазначив мер.

Наступного засідання члени виконавчого комітету Миколаївської міської ради планують заслухати доповідь директора «Миколаївводоканалу» Бориса Дуденка, який і має прокоментувати відповідність цін на воду та ознайомити з процедурою затвердження тарифів.

Нагадаємо, у Миколаєві відбувся протест проти підвищення тарифів.

Раніше повідомлялось, що мер Сєнкевич хоче створити тимчасову комісію щодо ситуації на «Миколаївводоканалі».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram